Wybrane realizacje

Wybrane projekty które zrealizowaliśmy

efakturo.pl

Bardzo wymagający projekt. Przygotowanie darmowej aplikacji generującej faktury. Zajęliśmy się wszystkim od A do Z. Przygotowanie systemu identyfikacji, szaty graficznej, zaprojektowaniem wszystkich funkcjonalności aplikacji. Miłego wystawiania ;)

Odwiedź tę stronę


Ubezpieczenia Watral

Kolejny projekt przygotowany dla GOBROKER Sp. z o.o.. Zajęliśmy się przygotowaniem projektu graficznego i systemu identyfikacji. Serwis wykonany na autorskim systemie zarządzania treścią, wykorzystane techonologie to: HTML5, CSS 3.0, jQuery, PHP 7.

Odwiedź tę stronę


Paczki Watral

Projekt przygotowany dla GOBROKER Sp. z o.o.. Zajęliśmy się przygotowaniem projektu graficznego i systemu identyfikacji. Serwis wykonany na autorskim systemie zarządzania treścią, wykorzystane techonologie to: HTML5, CSS 3.0, jQuery, PHP 7.

Odwiedź tę stronę


Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem

Projekt przygotowany dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem. Zajęliśmy się przygotowaniem projektu graficznego i systemu identyfikacji. Na bieżąco zajmujemy się aktualizacją treści na stronie. Serwis wykonany na autorskim systemie zarządzania treścią, wykorzystane techonologie to: HTML5, CSS 3.0, jQuery, PHP 7.

Odwiedź tę stronę