Etapy naszej pracy

Wszystkie usługi opieramy o jeden solidny schemat pracy. Poznaj jego elementy!

Planowanie i analiza

Na tym etapie ustalamy z Tobą wszystkie założenia projektowe.
Niezależnie od usługi, która Cię interesuje podczas planowania i analizy stworzymy wspólnie ramy czasowe projektu, terminy dostarczenia przez Ciebie niezbędnych materiałów. Ten etap nie ma górnego limitu czasowego i zostanie zakończony po ustaleniu wszystkich szczegółów funkcjonalnych projektu.
Uzyskasz od nas również szczegółową informację dotyczącą kosztów i czasu realizacji Twojego pomysłu.


Projektowanie UI/UX

To najefektownieszy etap naszej współpracy. Po zaakceptowaniu przez Ciebie założeń, kosztów i terminu realizacji przystępujemy do budowania makiet. Nasi graficy przygotują wstępną szate graficzną uwzględniając dobre praktyki związane z webdesignem oraz UI/UX.
Zakończenie tego etapu nastąpi po wspólnym dopracowaniu grafik oraz finalnym zaakceptowaniu przez Ciebie wszystkich przesłanych przez nas propozycji.


Development

Na tym etapie do pracy przystępują nasi deweloperzy. Zależnie od wybranej przez Ciebie usługi rozpoczyna się proces tworzenia responsywnej strony internetowej, sklepu internetowego, lub realizowania Twojego pomysłu. W naszym zespole posiadamy doświadczonych deweloperów posiadających długie doświadczenie i wykorzystujących najnowsze technologie i standarty związane z technologią która się posługują.
Wykorzystujemy między innymi: HTML5, CSS3, Javascript wraz z jQuery, po stronie serwera PHP7 przy pomocy Symfony LTS, Angular.js i inne.


Start

Na tym etapie przedstawiamy Ci wyniki naszej pracy. Otrzymujesz gotową i kompletnie przetestowaną stronę/aplikację. Po testach po Twojej stronie jesteśmy gotowi do publikacji. Publikacja odbywa się według ustaleń z punktu Planowanie i analiza.


Utrzymanie

Zapewniamy kompleksowe usługi związane z hostingiem, pozycjonowaniem czy bierzącą obsługą przygotowanych przez nas projektów. Skontaktuj się z nami wypełniając brief kreatywny:

Wypełnij brief kreatywny

Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, dołącz do nich...

Skontaktuj się z nami lub opisz nam swój projekt.